Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.

CYBERFISHING Smart Rod Sensor

SRS

2-3 darbo dienos

2

75,91 €

79,90 €

-5%

CYBERFISHING Smart Rod Sensor

CYBERFISHING kompanija – sujungė mokslo, IT ir gamtos žinias, tam, kad jūsų žūklė taptų dar išmanesnė nei buvo iki šiol.

Ypatingai lengvai ant bet kurio Jūsų meškerykočio montuojams ir vos 9g sveriantis CYBERFISHING daviklis skaičiuoja kiekvieną jūsų metimą žūklės metu, o vienu arba dviem mygtuko paspaudimais jūs galite greitai ir lengvai pasižymėti perspektyvias žūklės vietas. Taip pat fiksuoti pagautų laimikių skaičių ar įamžinti savo trofėjus.

Ir tai dar ne viskas! CYBERFISHING renką daug statistikos, kurią vėliau galima analizuoti savo išmaniajame telefone įdiegtoje CYBERFISHING programėlėje.

Tūrėjote pasisekusią žūklę?

  • CYBERFISHING užfiksuos šios žūklės oro temperatūrą, vėjo kryptį, debesuotumą....
  • Telefone sumontuoto GPS pagalba fiksuos tikslius taškus, kuriuose sėkmingai pagavote ar tiesiog vietas kurias norėsite pasižymėti ateičiai. Visai tai galėsite matyti CYBERFISHING programėlėje naudojamuose Google Maps žemėlapiuose.
  • Programėlėje galite prisegti įsimintinų laimikių nuotraukas, fiksuoti masalus, aprašyti savo meškerės komplekto modelį ant kurių tai pagavote, ir visa tai bus pasiekiama ir gelbės ateities žūklėse. Be to matysite tikslią vietą kur visa tai patyrėte ir bet kada galėsite čia sugrįžti.
  • Taip pat galimybė dalintis visa minėta informacija su CYBERFISHING turinčiai draugais.

Kol Jūs svarstote ar šis išmanusis daviklis Jums įdomus, CYBERFISHING skina apdovanojimus didžiausiose pasaulio parodose.

  • CES 2019 Innovation Awards Honoree (Las Vegas, JAV)
  • CHINA FISH 2019 Best New Product Award winner (Bejing, Kinija)
  • Double winner at EFTTEX 2019 (Briuselis, Belgija)

 

Parsisiųskite programėlę į savo telefoną, sumontuokite daviklį ant meškerykočio ir perkelkite savo žūklę į naują lygį! Mes tikime, kad šiuo pagalbininku bus apsiginklavę didžioji dalis Lietuvos žvejų!

CYBERFISHING – puiki dovana žvejui, kuris jau viską turi!!!

 

Rašyti atsiliepimą

CYBERFISHING Smart Rod Sensor

CYBERFISHING Smart Rod Sensor

Rašyti atsiliepimą