Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.

ATSISKAITYMO BŪDAI

 

 

  1. Mokėti paprastu banko pavedimu

Pasirinkus šį apmokėjimo už prekes būdą, Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas su išankstinio apmokėjimo sąskaita ir Jūs įprastu būdu pervesite užsakyme nurodytą sumą prisijungę prie savo el. bankininkystės  sistemos. Arba nuvykę į banko skyrių pateiksite atspausdintą išankstinio mokėjimo sąskaitą ir pavedimą už Jus padarys banko darbuotojas.

Įmonės rekvizitai:

UAB „FISH ON“

AB SEB bankas

LT497044060007941479

Mokėjimo paskirtyje nurodyti išrašytos sąskaitos numerį (FO.....)

 

  1. Mokėti per Paysera.lt sistemą

   FISHON.LT galite atsiskaityti naudojantis visų didžiųjų Lietuvos bankų el.bankininkystės sistemomis. Pasirinkus banką ir paspaudus „Sekantis žingsnis“, būsite nukreipti į savo banko tinklalapį. Sistema automatiškai suformuos Jūsų mokėjimą. Atlikus mokėjimą sistema sugražins Jus atgal į FISHON.LT

 

  1. Pirkimas išsimokėtinai internetu su „Mokilizingu“

1. Išsirinkite prekę/paslaugą.

2. Užpildykite reikalingus duomenis ir pasirinkite apmokėjimo būdą „Pirkti išsimokėtinai Mokilizingu“. Jūs būsite tiesiogiai nukreipti į „Mokilizingo“ apsipirkimo internetu savitarną.

3. Patvirtinkite savo duomenis įvesdami asmens kodą bei pasirašykite  asmens duomenų tvarkymo sutikimą pervesdami 1ct iš savo banko sąskaitos.

4. Užpildykite papildomus duomenis reikalingus Jūsų mokumo įvertinimui.

5. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo planų variantai, kur galėsite pasirinkti Jums palankiausias sąlygas.

6. Pasirinkę planą, pasirašykite sutartį dar kartą atlikdami 1ct pavedimą iš savo banko sąskaitos.

7. Jeigu viską atlikote teisingai – Sveikiname, Jūs sudarėte sutartį ir netrukus būsite nukreipti atgal į elektroninę parduotuvę, kur jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti.